SM-veckan i Borås är över – vi är stolta sponsorer!

sm veckan Boros idrottsutövare

Det har varit en vecka fylld av imponerande prestationer, stark laganda och oförglömliga ögonblick – precis det som idrott handlar om. SM-veckan i Borås har nått sitt slut, och vi på Prioritet Finans är otroligt stolta över att ha varit en del av detta fantastiska evenemang!

Som långvarig sponsor av svensk idrott vet vi hur viktigt det är att ge både eliten och breddidrotten de bästa förutsättningarna att lyckas. SM-veckan är ett perfekt exempel på hur hårt arbete, passion och gemenskap skapar magi.

Ett stort tack till alla idrottare, arrangörer och supportrar som gjorde detta till en oförglömlig vecka! Vi ser redan fram emot nästa stora idrottshändelse.❤️

db15445ea67caa5e0d007aabf18bda59 (1) (1)

Har du frågor om fakturaköp, företagslån eller annat inom finansiering?

Ring oss på

Dela:

Relaterade nyheter

Prioritet Finans förlänger sitt partnerskap med Svensk Friidrott

Prioritet Finans förlänger sitt långsiktiga samarbete som Nationell Partner med Svensk Friidrott,...

Prioritet Finans och svensk handboll förlänger sitt mångåriga samarbete!

Sedan 2014 har Prioritet Finans varit en viktig partner till svensk handboll. Nu står det klart att...

Avenyn goteborg idrott

Pri­or­itet Finans ny huvud­part­ner till Göteborgsvarvet

Prioritet Finans fortsätter sitt stora engagemang kring att finansiera svensk idrott genom att bli...